Czym jest przeszczep włosów i na czym polega?

Czym jest przeszczep włosów i na czym polega?

Czym jest przeszczep włosów i na czym polega? Na jaką metodę przeszczepu warto się zdecydować? Gdzie wykonać przeszczep włosów? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, znajdziesz je w dzisiejszym wpisie. 

  1. Na czym polega przeszczep włosów?
  2. Dlaczego warto zrobić przeszczep włosów w Turcji?

Łysienie to naturalny proces, który głównie pojawia się u mężczyzn. Za łysienie odpowiadają nie tylko geny, ale także i hormony. U niektórych osób łysienie pojawia się nawet w wieku 20 lat, co nierzadko powoduje obniżenie samooceny. Jeśli masz taki problem i chcesz go skutecznie rozwiązań, przeszczep włosów będzie dla Ciebie najlepszą opcją. Na czym polega transplantacja włosów i gdzie ją wykonać? Odpowiadamy w niniejszym artykule. 

Na czym polega przeszczep włosów?

Transplantacja włosów polega na pobieraniu zdrowych włosowych mieszków z boku oraz tyłu głowy i umieszczenie ich w miejscach, które zostały zmienione przez łysienie. To bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg, na który decydują się ludzie na całym świetnie.

Jakie są w ogóle przyczyny łysienia? Poza genami częstym powodem jest za duże stężenie tak zwanego hormonu DHT. Warto wiedzieć, że zabieg transplantacji włosów nie jest zależny od poziomu hormonu DHT, gdyż przeszczepione włosy wykazują odpowiednią na jego działanie odporność. A zatem przeszczep włosów w każdym przypadku jest rozwiązaniem trwałym.

A jaką metodę przeszczepu warto wybrać? Aktualnie sporą popularnością cieszy się przeszczep włosów metodą FUE. Znieczulenie miejscowe sprawia, że sam zabieg tym sposobem jest całkowicie bezbolesny. Na początku określa się grafity, które są zespołem mieszkowym obejmującym mieszek, cebulki i gruczoł łojowy. Szafirowym ostrzem otwiera się kanały i robi miejsce dla włosowych mieszków. Grafity, które zostały pobrane, wprowadza się w skórę w tej okolicy, którą należy pokryć włosami. Do wprowadzania wykorzystuje się przede wszystkim igły punkcyjne. Są jeszcze inne metody, a wybór tej odpowiedniej zależy od płci oraz typu łysienia. Nie musisz decydować, który sposób będzie dla Ciebie optymalny. Tym zajmą się specjaliści. 

Dlaczego warto zrobić przeszczep włosów w Turcji?

Wiele zainteresowanych decyduje się na przeszczep włosów w Turcji ze względu na gwarancję bezpieczeństwa, stosunkowo atrakcyjną cenę oraz dlatego, że właśnie tam jest wielu bardzo doświadczonych specjalistów, którzy przyjmują pacjentów z całego świata. Jeśli i Ty szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł bezboleśnie przejść cały zabieg, gwarantujemy, że warto skorzystać z usług klinik transplantacji włosów w Turcji. Sama transplantacja trwa kilka godzin, a Ty otrzymujesz opiekę nie tylko na czas zabiegu, ale także w trakcie lotu. Decydując się na zorganizowany wyjazd, zapewnione masz również zakwaterowanie oraz dojazdy do klinik. Dzięki temu nie musisz szukać noclegu na własną rękę ani martwić się, czy stresować warunkami lub problemami, które mogą pojawić się w trakcie całego wyjazdu.

Profesjonalnie wykonany zabieg przeszczepu włosów pozwoli uzyskać świetne efekty i pozbyć się wstydliwego problemu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób myśli o przeszczepie włosów w tureckiej klinice. W krótkim czasie po przeszczepie włosów pojawią się pierwsze efekty. Na stronie kliniki można znaleźć szczegółowe informacje o zabiegu przeszczepu włosów oraz jakie są popularne przyczyny wypadania włosów. Dzięki temu, że zabieg przeprowadzany jest przy znieczuleniu miejscowym, a koszt przeszczepu włosów jest bardzo przystępny, osoby cierpiące na wypadanie włosów nie mają się nawet nad czym zastanawiać, szczególnie że zadowolenie pacjentów z kliniki w Turcji opinie pacjentów zgodnie potwierdzają. Przeszczepy włosów w tym miejscu na pewno będą udane.

Materiał zewnętrzny

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments